• Gizlilik ve Kalite Prensiplerimiz

  Alanlarında nitelikli yazar kadromuzla akademik çalışmalarda “5846 sayılı Fikri ve Sanat Eserleri Kanunu” kapsamında danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

  Gizlilik Prensipleri:

  Tezyazimerkezi.com şirketi, talep edilen çalışmalarla ilgili profesyonel iş bilinci ile hareket ederek “Yüksek Gizlilik” hassasiyeti çerçevesinde öğrencilerimizin bilgilerini ve verilerini koruyarak sürecin işlemesini sağlamaktadır.

  Çalışma detayları hiçbir şekilde kesinlikle üçüncü kişilerle ve akademik çalışmayı yapacak uzmanlarla paylaşılmaz. Bu amaçla hizmetlerimizi, tez proje çalışmanızla ilgili kişisel verilerin korunması ve gönderilen verilerinin güvenliğiyle ilgili yürürlükteki kanunlara uygun şekilde hareket etmekteyiz.

  • Kişisel Bilgilere Erişim

  Hizmet talep eden kişiler gerçek bilgilerini paylaşmak zorunda değildir. Çalışmanızla ilgili sağlık bir iletişim desteği sağlamak için sizden isim ile iletişim bilgileri istenilir. Ancak gerçek bilgilerinizi paylaşma zorunluluğunuz bulunmamaktadır.

  • Kişisel Bilgilerin Paylaşımı

  Tez Yazım ve Danışmanlık Merkezi olarak, akademik çalışmanızla ilgili talep formunda yer alan bilgiler hiçbir şekilde başka kişiler ve kurumlarla paylaşılmayacağının garantisini veriyoruz.

  • Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği

  Talep formunda belirtiğiniz bilgileri (ister gerçek, ister sanal bilgiler) paylaşmanız durumunda, bu değerli bilgilerinin korunması için Tez Yazım ve Danışmanlık Merkezi yönetimi ve idari birimleri her türlü fiziki ve teknik önlemi almıştır ve bunları korumakla mükelleftir.

  • Fikri ve Sınai Haklar

  Tez Yazım ve Danışmanlık Merkezi web sitesinde yer alan tüm bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları Tez Yazım ve Danışmanlık Merkezi’ne aittir.

  Kalite Prensipleri:

  Kalite politikamız, sağladığımız tüm hizmetlerde; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, çalışmalarda sizden aldığımız geri dönüşleri etkin bir şekilde yönetmek, sürekli gelişen kaynakların etkin kullanımını sağlamak, nitelikli akademik anlamda yazar kadrolarıyla çalışmak ve anlaşma varılan mutabakat metni içeriğince çalışmanın zamanında teslimatını yapmak ve sürekli iyileştirmeyi amaçlayan bir kalite yönetim sistemi oluşturmaktır.

  Tüm tez ve proje ve diğer çalışmalarında, kaliteli akademik yazım ve orijinallik konusunda profesyonel iş bilinci ve disiplini içerisinde hizmetlerimiz devam etmektedir.