Hakkımızda

Biz Kimiz?

Sayfamıza göstermiş olduğunuz ilgiye tezyazimerkezi.com ekibi olarak teşekkür ediyoruz.

Tezyazimerkezi.com yaklaşık 8 yıldır özen ve güven çerçevesinde siz değerli öğrencilerimizin tez, proje çalışmaları, ön lisans tezi, lisans tezi, yüksek lisans tezi ve doktora tezi çalışmalarında hizmet vermekteyiz.

Amacımız sizleri yoğun stresli ve zamanınızın büyük bir kısmını alan tez-proje çalışmalarında uzman ekibimizle kaliteli ve özgün çalışmalar hazırlayarak size yardımcı olmak ve sizi bu sıkıntılardan kurtarmaktır.

İstikrarlı güvenli ve profesyonel iş bilincimizle tez-proje yazımı ve hazırlanması, ön lisans tez, lisans tez, yüksek lisans tez, y. lisans proje, doktora tez, ödev tez yapımı, çeviri hizmeti, spss analiz gibi çalışmalarınızda sizlere destek olmak istiyoruz.

Profesyonel akademik kadromuz tez-proje hazırlama konusunda titizlikle çalışarak size %100 özgün, üniversitenizin tez yazım kılavuzu formatına uygun bir tez çalışması sunmaktadır.

Tez hazırlarken kaynak göstermeden alıntılama en önemli sorun olmakla beraber tez/proje çalışması intihalden geçemeyerek size büyük sıkıntı olur ve hocalarınız karşısında itibarınızı da zedelemektedir.

Sizlere en kaliteli hizmeti sunan alanında uzman akademisyenlerimizin hazırladığı özgün tezlerle sizleri bu sorunlardan kurtarıyoruz.

Tez çalışmaları hazırlanırken ekibimiz çeşitli kaynaklardan faydalanarak (yerli-yabancı kitap, makale ,dergi, bildiri, konferans vb.) ve detaylı literatür taraması yapılarak üniversitenizin güncel tez yazım kılavuzuna uygun bir biçimde tez formatlama/düzenleme işlemlerini yaparak tez/proje çalışmanızı eksiksiz bir şekilde teslim etmektedir.

hakkimizda

#TezHazırlama #TezYazımı #TezDüzenleme #TezProje Hazırlama konularında 7/24 Profesyonel Destek Hizmeti.

 

Doktora Tez * Yüksek Lisans Tez Proje Danışma ve Akademik Yazım Merkezi