inbox davetiye google

Google arama devi, geçen hafta itibariyleg gmail’den ayrı olan yeni bir başlangıç adıyla ” inbox”u  e-posta, sosyal duvar ve kişisel asistan arayüz olarak duyurdu. Gmailden daha fazla gelişmiş özelliklere sahip inbox şimdilik davetiye sistemiyle alınabiliniyor. İnbox şimdilik beta aşamasında olduğundan özellikle Android ve iOs  için cihazlar için amaçlanmıştır.

Davetiye için gmail hesabınızdan [email protected] adresine mail atmanız gerekir. Beta aşamasında olan inbox şuan için 2. part davetiyelerin gönderildiği söyleniyor, lakin bir çok kullanıcı 2-3 günü geçmesine rağmen kendilerine geri dönüş olmadığını bazılarınında ilk gün için dönüşlerin olduğunu belirttiler.

Davetiye yoluyla inbox aktifleştiği için bazı uyanıklar özellikle Amerika ve Avrupada davetiyeler ebay üzerinden çok yüksek fiyatlardan satıldığı da görülmektedir.  İnbox  davetiye alan kullanıcılar 3 kişiye davetiye gönderme imkanına sahip. Beta aşamasını tamamladığında gmail gibi herkesin faydanabileceği belirtildi.

Akademik Danışmanlık Merkezi Destekleriniz İçin Teşekkür Ediyoruz.

About the author

Tez Hazırlama Merkezi-SPSS Analiz Yapımı-Yüksek Lisans Proje Hazırlama ve Yazımı, Uzman Akademisyen Yazarlar ile Akademik Danışmanlık Hizmetleri

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tez Proje Makale Ödev Spss Analiz Hazırlama ve Yazım Hizmetleri Merkezi

Akademik Kalitenin Güvenilir Adresi