Tez Hazırlama ve Öğrenci Danışmanlığı

Tez Danışmanlık Merkezi, alanında uzman akademisyenler ile kişiye özel hizmet veren bir kuruluştur. Müşteri memnuniyetini ana ilkesi haline getirmiş olan merkezimiz aynı zamanda çözüm odaklı bir tutum ile devamlılığı sağlamaktadır.

Akademik sorumluluklarınızı hafifletmek ve gerekli desteği sağlamak en önemli görevimizdir. Merkez olarak, lisans, yüksek lisans ve doktora tezleri, bitirme projeleri, makale yazımı danışmanlığı, SPSS istatistik analiz, tez formatlama dizayn ayarlamaları, çeviri ve sunum hazırlama hizmetlerimizin yanı sıra, öğrenci koçluğu hizmeti vermekteyiz.

Uzman akademisyenlerimiz, proje ve tez yazım merkezi aşamalarınızda her türlü kuramsal ve uygulamalı desteği sizlere verirken, öğrenci koçlarımız süreç içindeki programınız yapmakta ve motivasyonu en üst seviyede tutmayı amaçlamaktadırlar.

Tez Danışmanlık Merkezi

Çalışmalarda 5/24 iletişim desteği sayesinde, öğrencilerimizin tüm sorularına cevap vererek, süreç içinde yaşadıkları problemleri en kısa sürede çözmekteyiz. Bunun için iletişim linkine tıklamanız ve gerekli yerleri doldurarak iletmeniz yeterli olacaktır. Süreç başladıktan sonra ise mail ve ya telefon aracılığıyla iletişim kurmanız mümkündür. Danışmanlarımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

Talep ettiğiniz çalışma doğrultusunda kısa bir analiz ve araştırmanın ardından tüm detaylar öğrenci ile konuşularak, çalışma netleştirilir. Çalışma esnasında verimliliğin sürekliliği açısından ara kontroller ve taramalar yapılmaktadır. Titizlikle yapılan çalışmalar ve kontroller sayesinde sürecin sağlıklı işlemesini sağlamaktayız.

Tez Hazırlama ve Danışmanlık Merkezi’nde danışmanlık yapan tüm akademisyen hocalarımız için öğrencilerimizin memnuniyeti her şeyden önce gelmektedir.

Tez Hazırlama ve Danışmanlık Hizmetleri Merkezi

 

2017-04-13T23:24:57+00:00 By |1 Comment

About the Author:

Tez Hazırlama Merkezi-SPSS Analiz Yapımı-Yüksek Lisans Proje Hazırlama ve Yazımı, Uzman Akademisyen Yazarlar ile Akademik Danışmanlık Hizmetleri

One Comment

  1. Reegan 17 Ocak 2017 at 08:48 - Reply

    ben teşekkür çok size, yardım etmek bana lütfen , var tez benm ve tez yazim kilavuz size göndermek. teşekürler

Leave A Comment