Tez Hazırlama

Tez Proje Hazırlama Merkezi ve Yüksek Lisans Danışmanlık

Bir yüksek lisans veya doktora tez hazırlama konusunda, adayın özgün araştırmayı ortaya koyması beklenir. Böylece bu çalışma adayın özgün araştırma yapma yeteneğini kazandığının göstergesidir. Bu nedenle makul bir tez, aynı amacı güden bir bilimsel makale gibi olması gereklidir.

Bir tezin, dergi yayınından beklenen disiplinli yazma formunun benzerini sergilemesi gerekir. Bilimsel makaleden farklı olarak tez, çok sayıda konuyu ve bazı konulara da çok sayıda yaklaşımı anlatabilir. Tez, öğrencinin tezi ile ilgili araştırmada elde ettiği verilerin bütününü ya da büyük bir kısmını sunabilir. Bunun için tez, genelde bilimsel makaleden daha geniş ve daha uzun olabilir.

Bir tezi doğru yazma biçimi geniş ölçüde kurumdan kuruma ve hatta aynı kurumun aynı bölümünde bile hocalarda değişiklik göstermektedir. Maalesef kütüphanelerin en tozlu kısımları bölüm tezlerinin yer aldığı kısımdır. Kuşkusuz bu tezlerde, birçok yararlı bilgiler yer alır. Fakat yüzlerce sayfalık sıradan yazı arasından birkaç sayfalık yararlı bilgiyi ayıklayacak zaman ve sabır konusunda çok az kişi emek vermektedir.

İyi bir tez bilimsel amaca hizmet etmelidir. Yani tez hazırlama  öğrencinin akademisyen olma yolunda yetişkinliğine erişme, disiplin ve öğrenme aşamalarından geçmiş olacaktır. Çıkış yolu ise , tatmin edici ve bilimsel değeri olan  bir tezdir.

Akademik Danışmanlık Merkezi

Tez Hazırlama Merkezi

Kurumsal Tez Hazırlama ve Danışmanlık Merkezi, akademik kadromuzla 2006 yılından bu yana siz değerli öğrencilere tez yazımı, tez analiz, tez dizgi, tez formatlama (düzenleme), tez yazımı, SPSS istatistik analiz ve proje çalışmalarında hizmet vermekteyiz. Amacımız siz değerli öğrencilere tez hazırlama-yazım ve danışmanlık konularında alanlarında uzman akademisyenler ile çalışmalarınızda akademik destek hizmet sunmaktır.

Alanında uzman akademisyenlerimiz ile çalışmalarınız hakkında gerekli detaylar netleştirdikten sonra süreç boyunca sizi doğru yönlendirerek çalışmanızın akademik kurallara ve tamamıyla özgün bir çalışma olarak hazırlanması için gerekli tüm imkanları sunmaktayız.

Tez ve proje çalışmalarınızla ilgili yardım ve danışmanlık desteği almak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak 7/24 destek hizmeti alabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken tez hazırlama merkezimize iletişim bölümünden mail ya da telefon yoluyla ulaşmak. Konuyla ilgili uzman kadromuz sizin sorularınıza en kısa zamanda çözüm bularak size yardımcı olacaktır.

Kurumsal Tez Hazırlama ve Danışmanlık Merkezimizden; tez yazımı, tez yapımı, tez formatlama, bitirme projesi hazırlama, ödev hazırlama, lisans tez, yüksek lisans tez hazırlama,  slayt ile sunum hazırlama, tez çeviri, kitap çevirisi,  spss istatistik analiz, tez proje bitirme tezi hazırlama gibi hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Tez Proje Makale Ödev Spss Analiz Hazırlama ve Yazım Hizmetleri Merkezi

Akademik Kalitenin Güvenilir Adresi