Yüksek Lisans Tez/Proje

Yüksek lisans tezi hazırlama:

Yüksek lisans tezi hazırlamak akademik bilgi ve tecrübe gerektiren aynı zamanda geniş ve kapsamlı bir araştırma isteyen çalışmalardır.

Yüksek lisans tezinizi hazırlarken zorluk mu çekiyorsunuz en önemlisi zaman sorununuz mu var tek yapmanız gereken uzman kadromuzdan destek almanız olacaktır.

Tez yapım süreci, zaman ve araştırma gerektiren zor bir çalışma olduğu için biz bu işi geniş ve akademisyen hocalarımızla tezyazimerkezi.com olarak sizin hizmetinizdeyiz.

Tez hazırlama sürecinin ilki olan tez konusunun seçilmesi; tarafınızca belirlenmiş olup hocanızın ön onayından geçmiş olan tezinizin konusudur.

İkinci sürecimiz; Yüksek lisans tezinizin konusuyla ilgili yerli ve yabancı kaynaklar araştırılarak alıntılama yapılmadan tamamen özgün bir kaynak taraması (out-line) yapılarak ön taslağın oluşturulmasıdır.

Bu taslağın bir kopyası tarafınıza gönderilerek hocanızın ön onay vermesi beklenir onaydan geçmesi durumunda tez yazım aşamasına geçilecektir.

Üçüncü sürecimiz; Yazım aşaması biten Yüksek lisans tezinizin tarafımıza göndermiş olduğunuz üniversitenizin tez yazım kılavuzuna uygun bir şekilde dizgi ve formatlama işlemleri yapılarak tarafınıza teslim edilmektedir.

Hocanızın uygun bulmadığı bölümler çıkması durumunda çalışmayı tekrar tarafımıza gönderdiğiniz zaman eksikler düzeltilip tarafınıza gönderilecektir.
Yüksek lisans tezinizle ilgili gerekli bilgileri iletişim bölümünde yer alan formu doldurup mail olarak göndermeniz durumunda uzman ekibimiz tarafından size en kısa zamanda dönüş sağlanacaktır.

Akademik Danışmanlık Merkezi Destekleriniz İçin Teşekkür Ediyoruz.

About the author

Tez Hazırlama Merkezi-SPSS Analiz Yapımı-Yüksek Lisans Proje Hazırlama ve Yazımı, Uzman Akademisyen Yazarlar ile Akademik Danışmanlık Hizmetleri

11 comments on “Yüksek Lisans Tez/Proje”

 1. Esra Cevapla

  Merhaba sitenizin tasarımı değişmiş iyi olmuş, daha önce sizinle çalışmıştık, çalışmalarınız, bugün size arkadaşımı yönlendirdim mail yazmış size ismi Arda ilgilenirseniz sevinirim. iyi çalışmalar …

 2. Sena Cevapla

  Ben yüksek lisans öğrencisiyim. Tez hazırlama aşamasında bu siteden yardım aldım , çok ilgilendiler danışman hocam da beğendi çok teşekkür ediyorum…

 3. Cemile Taş Cevapla

  Merhaba internette bu şekilde tez hazırlama işini yapan sizleri görünce çok sevindim, tez hazırlamak inanın ömrümü yedi artık okulu bırakacak noktaya geldim bir türlü işin içinden çıkamadım, iş güç dersler derken tez için vakit kalmıyor, iyi ki sizi buldum, ilginize çok teşekkür ediyorum,

 4. Mehmet T. Cevapla

  Açıkçası ilk defa böyle birşey gördüm, bu şekilde tez hazırlayan bir yeri internette görünce çok mutlu oldum. çünkü hem iş hemde dersler inanın çok zorlanıyoruz yeterince vakit bulamıyoruz. Tezimi teslim ettim, artık rahatım, tüm ekibinize çok teşekkürler..

 5. Selda Cevapla

  Bugün enstitüye çalışmamı teslim ettim ilginize teşekkür ediorum, açıkçası önceleri biraz tedirginliğim vardı, ama sizleri tanıyınca gerçekten çok memnum oldum, güvenli işinizi temiz yapıyorsunuz, arkadaşlarımı da size yönlendiriyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

 6. Ulaş. Cevapla

  ilginiz ve yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum. kısa zamanda sunum çalışmalarını size göndereceğim, iyi çalışmalar …

 7. Damla K. Cevapla

  yardımlarınız için gerçekten çok teşekkürler. yaklaşık beş aydır projeyle uğraşıyordum artık bırakmak üzereydim internette sitenizi buldum. siz olmasaydınız bu projeyi veremezdim. Çok saolun, elinize sağlık.

 8. Hakancan Cevapla

  Sizlere çok teşekkür ediyorum, tez çalışmamda yardımcı oldunuz, beni bu sorundan kurtardınız.

 9. Kübra A. Cevapla

  Tez çalışmamda tüm yardımlarınız için teşekkür ederim. Biraz geç keşfettim ama olsun. Bundan sonraki tüm çalışmalarım size emanet. İlginizden dolayı tekrar teşekkürler..

 10. Kübra A. Cevapla

  Biraz geç keşfettim ama olsun. Bundan sonraki tüm çalışmalarım size emanet. İlginizden dolayı tekrar teşekkürler..

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tez Proje Makale Ödev Spss Analiz Hazırlama ve Yazım Hizmetleri Merkezi

Akademik Kalitenin Güvenilir Adresi