Yüksek lisans tezi hazırlama

Yüksek lisans tezi hazırlama öğrencinin  akademik bilgi ve tecrübe gerektiren aynı zamanda geniş ve kapsamlı bir araştırma isteyen çalışmalardır.

Yüksek lisans tezinizi hazırlarken zorluk mu çekiyorsunuz en önemlisi zaman sorununuz mu var tek yapmanız gereken uzman kadromuzdan destek almanız olacaktır.

Tez yapım süreci, zaman ve araştırma gerektiren zor bir çalışma olduğu için biz bu işi geniş ve akademisyen hocalarımızla tezyazimerkezi.com olarak sizin hizmetinizdeyiz.

Tez hazırlama sürecinin ilki olan tez konusunun seçilmesi; tarafınızca belirlenmiş olup hocanızın ön onayından geçmiş olan tezinizin konusudur.

İkinci sürecimiz; Yüksek lisans tezinizin konusuyla ilgili yerli ve yabancı kaynaklar araştırılarak alıntılama yapılmadan tamamen özgün bir kaynak taraması (out-line) yapılarak ön taslağın oluşturulmasıdır.

Bu taslağın bir kopyası tarafınıza gönderilerek hocanızın ön onay vermesi beklenir onaydan geçmesi durumunda tez yazım aşamasına geçilecektir.

Üçüncü sürecimiz; Tez Yazım aşaması biten Yüksek lisans tezinizin tarafımıza göndermiş olduğunuz üniversitenizin tez yazım kılavuzuna uygun bir şekilde dizgi ve formatlama işlemleri yapılarak tarafınıza teslim edilmektedir.

Hocanızın uygun bulmadığı bölümler çıkması durumunda çalışmayı tekrar tarafımıza gönderdiğiniz zaman eksikler düzeltilip tarafınıza gönderilecektir.
Yüksek lisans tezinizle ilgili gerekli bilgileri iletişim bölümünde yer alan formu doldurup mail olarak göndermeniz durumunda uzman ekibimiz tarafından size en kısa zamanda dönüş sağlanacaktır.

2017-04-17T17:15:53+00:00 By |11 Comments

About the Author:

Tez Hazırlama Merkezi-SPSS Analiz Yapımı-Yüksek Lisans Proje Hazırlama ve Yazımı, Uzman Akademisyen Yazarlar ile Akademik Danışmanlık Hizmetleri

11 Comments

 1. Esra 18 Ağustos 2014 at 15:52 - Reply

  Merhaba sitenizin tasarımı değişmiş iyi olmuş, daha önce sizinle çalışmıştık, çalışmalarınız, bugün size arkadaşımı yönlendirdim mail yazmış size ismi Arda ilgilenirseniz sevinirim. iyi çalışmalar …

 2. Sena 12 Kasım 2014 at 16:29 - Reply

  Ben yüksek lisans öğrencisiyim. Tez hazırlama aşamasında bu siteden yardım aldım , çok ilgilendiler danışman hocam da beğendi çok teşekkür ediyorum…

 3. Cemile Taş 18 Kasım 2014 at 18:48 - Reply

  Merhaba internette bu şekilde tez hazırlama işini yapan sizleri görünce çok sevindim, tez hazırlamak inanın ömrümü yedi artık okulu bırakacak noktaya geldim bir türlü işin içinden çıkamadım, iş güç dersler derken tez için vakit kalmıyor, iyi ki sizi buldum, ilginize çok teşekkür ediyorum,

 4. Mehmet T. 18 Kasım 2014 at 23:20 - Reply

  Açıkçası ilk defa böyle birşey gördüm, bu şekilde tez hazırlayan bir yeri internette görünce çok mutlu oldum. çünkü hem iş hemde dersler inanın çok zorlanıyoruz yeterince vakit bulamıyoruz. Tezimi teslim ettim, artık rahatım, tüm ekibinize çok teşekkürler..

 5. Selda 18 Kasım 2014 at 23:32 - Reply

  Bugün enstitüye çalışmamı teslim ettim ilginize teşekkür ediorum, açıkçası önceleri biraz tedirginliğim vardı, ama sizleri tanıyınca gerçekten çok memnum oldum, güvenli işinizi temiz yapıyorsunuz, arkadaşlarımı da size yönlendiriyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

 6. Ulaş. 22 Kasım 2014 at 09:36 - Reply

  ilginiz ve yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum. kısa zamanda sunum çalışmalarını size göndereceğim, iyi çalışmalar …

 7. Damla K. 24 Kasım 2014 at 04:22 - Reply

  yardımlarınız için gerçekten çok teşekkürler. yaklaşık beş aydır projeyle uğraşıyordum artık bırakmak üzereydim internette sitenizi buldum. siz olmasaydınız bu projeyi veremezdim. Çok saolun, elinize sağlık.

 8. Sinem 26 Kasım 2014 at 04:06 - Reply

  Projemi teslim ettim yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum.

 9. Hakancan 29 Kasım 2014 at 09:09 - Reply

  Sizlere çok teşekkür ediyorum, tez çalışmamda yardımcı oldunuz, beni bu sorundan kurtardınız.

 10. Kübra A. 25 Aralık 2014 at 00:26 - Reply

  Tez çalışmamda tüm yardımlarınız için teşekkür ederim. Biraz geç keşfettim ama olsun. Bundan sonraki tüm çalışmalarım size emanet. İlginizden dolayı tekrar teşekkürler..

 11. Kübra A. 25 Aralık 2014 at 00:27 - Reply

  Biraz geç keşfettim ama olsun. Bundan sonraki tüm çalışmalarım size emanet. İlginizden dolayı tekrar teşekkürler..

Leave A Comment